Tak jak napisałam w tytule, dobrze się i czuję i wyglądam w szarości. Lubię ten kolor i mogłabym mieć w szafie wszystko szare. Kiedy wybieram w sklepie coś nowego, przeważnie zwracam uwagę na wszelkiego rodzaju odcienie szarego. Bez przesady, mam ubrania w innych kolorach, ale chyba ten u mnie dominuje. Lubię też taki total look, czyli od stóp do głów w tym kolorze, ale w różnych odcieniach, a że szarość tej jesieni znowu jest kolorem bardzo modnym, ogromnie się z tego cieszę, bo mogę do woli napawać się moją ulubioną barwą.

Dzisiaj chyba najważniejsze są buty, eleganckie oraz mega wygodne. Nie chciałam kupować zbyt długich muszkieterek, a te od razu mnie urzekły. Świetnie dopasowały się do moich nóg i mimo dosyć wysokich obcasów, nie są uciążliwe podczas noszenia. Sweter, który prezentuję, kupiłam w Reserved i  jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ściska mojej szyj, super leży, no i jest w moim ukochanym odcieniu. A jaki kolor tej jesieni Wy lubicie?

Dziękuję wszystkim odwiedzającym mój blog i vlog hanelka TV.
Jestem wdzięczna za Wasze komentarze. Jeżeli Ci się podoba – obserwuj. Do zobaczenia w kolejnym poście.
Thank you for your comments and interest in my blog and vlog hanelka TV.

1,811 total views, 0 views today

Jedna odpowiedź do “W szarości mi do twarzy.”

  1. stylowa40 pisze:

    Nie wiem, co się stało, ale dowiedziałam się, że nie można dodać komentarza do tego posta. Przepraszam Was za utrudnienia. Mam nadzieję, że szybko uda nam sę naprawić problem. Pozdrawiam.