Już po raz piąty marka odzieżowa Quiosque zorganizowała kampanię społeczną pod hasłem ” Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”, której przyświeca szczytny cel: zachęcanie kobiet do badań profilaktycznych. Patronem akcji jest Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa Centrum. Na jego poczet marka Quiosque przekaże zysk ze sprzedaży specjalnie oznaczonych produktów z ich kolekcji. Warto jest przyłączyć się do tej akcji, gdyż w ten sposób pomagamy innym.

Marka przygotowała film na YouTube oraz ciekawy wpis na swoim blogu. Ponieważ miesiąc pażdziernik jest miesiącem badań piersi, zachęcam Was do zajrzenia na stronę firmy Quiosque oraz do badań profilaktycznych. Badając się regularnie robicie dobrze sobie, ale też Waszym najbliższym. Pamiętajcie nie tylko o piersiach i cytologii, ale również o badaniu jajników, bo one są traktowane po macoszemu, a rak jajnika często wykrywany jest w późnym stadium.

W sklepie marki jest do kupienia m.in. bluzka, którą mam na sobie. Jest ona z przyjemnej w dotyku tkaniny bawełnianej, ładnie uszyta, a do tego ma ciekawy nadruk. Gorąco zachęcam Was do jej kupienia, możecie w ten sposób pomóc tym, którzy Waszej pomocy potrzebują.

Link do bloga i sklepu marki  Quiosque.

 

Dziękuję wszystkim odwiedzającym mój blog i vlog Hanella TV.
Jestem wdzięczna za Wasze komentarze. Jeżeli Ci się podoba – obserwuj. Do zobaczenia w kolejnym poście.
Thank you for your comments and interest in my blog and vlog Hanella TV

1,544 total views, 0 views today

4 odpowiedzi na “Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa.”

 1. teżHania pisze:

  Zachęcam kobiety do odwiedzania strony NFZ jest tam wykaz powiatów i terminy gdzie będzie można w mammobusie wykonać mammografię. Kobiety po 50 roku bez skierowania. Haniu w Przasnyszu np 23.11.2018

 2. HannaP pisze:

  Zachęcam kobiety do śledzenia na stronie NFZ terminów i miejsc gdzie będzie stacjonował mammobus. Kobiety po 50 roku bez skierowania. Haniu w twojej miejscowości 23.11.2018.
  Pozdrawiam.

 3. barbara pisze:

  Bardzo potrzebna akcja, brawo…pozdrawiam Haniu, miłego dnia…

 4. Koleżanka z dawnych lat. pisze:

  Nigdy za dużo przypominania i zachęcania do badań.Zestaw z bluzką w roli głównej miły dla oka i wygodny do noszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.